امروز جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹
۱۲:۰۶:۴۷ - دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۵
معرفی دانشگاه

thumbnailايران در چشم‌انداز ۲۰ ساله، كشوري است مقتدر و مبتني بر اقتصاد دانايي محور با تكيه بر فناوري اطلاعات و ارتباطات. در سندهاي برنامه چهارم و پنجم توسعه نيز پديده‌هاي ارزشمند سرمايه‌اي و منابع درآمد ملي عبارتند از دانش، مهارت و نيروي انساني كارآمد.
يك مؤلفه كليدي در اقتصاد دانايي- محور ميزان دانش و مهارت شهروندان در راستاي تأمين نيازمنديهاي حرفه‌اي جامعه مي‌باشد. در اين رابطه توسعه و آماده‌سازي محيط‌ هاي جديد آموزشي كه عمدتاً مبتني بر فناوريهاي روز می باشد، امري ضروري است.
موسسه آموزش عالی غيردولتي عین القضات  با هدف تربيت نيروي انساني متخصص در سطح تحصیلات تکمیلی در گرايشهاي مختلف با رويكرد اعتلای آموزش و پژوهش د از اوایل سال ۱۳۸۷ شروع به كار نمود و خدمات آموزشي خود را  با هدف تأمين نيازمنديهاي حرفه‌اي جامعه به انجام مي‌رساند. برنامه‌هاي آموزشي نوین اين دانشگاه براساس بومی سازی تجارب و تخصص دانشگاههای معتبر بوده که با متناسب سازی آنها با ظرفیتها، توان و نیازهای کشور به اجرا در آمده است.

تلاش اصلی دانشگاه معطوف به ارائه خدمات نوین آموزشی با بهره گيري از استانداردهاي مطلوب دنيا با بهره مند از برترين اساتيد مي باشد.

از این رو موسسه غیرانتفاعی عین القضات میانه در سال ۱۳۸۷ با همت جمعه از اساتید و فرهیختگان دانشگاه شهرستان و استان بنیان شد و با ۱۵ رشته هم اکنون به فعالیت خود در زمینه های فنی مهندسی ادامه می دهد

ریاست : دکتر سیروس آذرآبادی

آدرس دانشگاه :

استان آذربایجان شرقی ، شهرستان میانه ،انتهای خیابان شهید باکری ، جنب هنرستان شهید  غفور رئیسی  موسسه غیرانتفاعی عین القضات میانه

تلفن : ۲۴ الی ۵۲۳۳۸۶۱۹

فکس :۰۴۱۵۲۳۳۸۶۱۸

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ديدگاه بسته است. 

New Page 1